SzukajFAQUżytkownicyGrupyPlikiZaloguj
Ten temat jest zablokowany bez możliwości zmiany postów lub pisania odpowiedzi Strona 1 z 1
Winna
Autor Wiadomość
Odpowiedz z cytatem
Post Winna 
Nowe wiadomości!! Ja mam poczucie winy, że nie ugotowałam wczoraj obiadu, dzisiaj wsiadłam w samochód i świetnie się bawię gadając z Wami. Proszę o wsparcie dla zranionej duszy.

Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Odpowiedz z cytatem

Odpowiedz z cytatem
Post wina 
jak wrócisz do domu, to nie bedzie już nic do żarcia - zjedzą wszystko, co sobie samodzielnie przygotowali, a dla ciebie nic nie zostawią :(

Odpowiedz z cytatem
Post Re: Winna 
czy przez jeden dzień można umrzeć z głodu? a w lodowce to jest tylko światło czy jakieś jedzenie zostało? jak zostało to domownicy raczej dadzą sobie radę :D

Odpowiedz z cytatem
możesz zawsze ugotować kolację, skoro to ci pomaga

Odpowiedz z cytatem
Post Jak 
to duże poczucie kup im hamburgera w McDonaldzie

Odpowiedz z cytatem
Znasz takie powiedzienie: "Nikomu jeszcze z głodu brzuch nie pękł". Ciesz się, ze nie prowadziałaś do tragedii.

Odpowiedz z cytatem
slyszalam,ze maz pobil zone za nieoszczednosc .poniewasz nie zgasila swiatla w lodowce

Odpowiedz z cytatem
Od dwóch dni nie ma mnie w domu. Wyrzutów brak. Pomyśl jak Cię docenią kiedy zrobisz im coś od czsu do czsu. Będą z wdzięczności po rękach całować.

Odpowiedz z cytatem
Post winna 
ja bym się naprawdę bała na twoim miejscu: może się już tam zaczaili na ciebie na progu, a jak wrócisz, to dopiero ci pokażą..

Odpowiedz z cytatem
przynajmniej nauczą sie gotować a ty bedziesz miała o jedną rzecz mniej do zrobienia w domu :P

Odpowiedz z cytatem
Dałaś im szansę na aktywność, odpowiedzialność i altruizm. Nadmierna aktywność jednych tłumi aktywność drugich. Dałaś szansę innym, aby też radzili sobie. Więcej wyjazdów (w proporcji) :)

Odpowiedz z cytatem
[quote="jar"]Dałaś im szansę na aktywność, odpowiedzialność i altruizm. Nadmierna aktywność jednych tłumi aktywność drugich. Dałaś szansę innym, aby też radzili sobie. Więcej wyjazdów (w proporcji) :)[/quote]
Jak nie ugotowałaś to przynajmniej nie przesoliłaś...popatrz na to z tej strony

Ten temat jest zablokowany bez możliwości zmiany postów lub pisania odpowiedzi Strona 1 z 1