SzukajFAQUżytkownicyGrupyPlikiZaloguj
Odpowiedz do tematu Strona 1 z 1
Witam serdecznie na forum!
Autor Wiadomość
Odpowiedz z cytatem
Post Witam serdecznie na forum! 
Forum dotyczy problemów młodzieży i osób pracujących na rzecz młodzieży.

Forum powstało w trakcie realizacji projektu badawczego [i]"Efektywność instytucjonalnych form pomocy na rzecz młodzieży zagrożonej wykluczeniem społecznym"[/i], finansowanego ze środków [b]Unii Europejskiej[/b] w ramach [b]Europejskiego Funduszu Społecznego[/b].

Zapraszam do przesyłania informacji oraz dzielenia się uwagami, wątpliwościami i komentarzami dotyczącymi problemów młodzieży i pracowników instytucji wspomagających młodzież. Forum zawiera oddzielne wątki dla każdego z tematów seminarium, które podsumowywało badania. Dalszy rozwój tematów zależy od potrzeb użytkowników. Proszę zamieszczać informacje w stosownych wątkach.

Informacje o przebiegu i rezultatach badań, streszczenia i ich tłumaczenia, opracowania efektów seminarium, nadesłane przez użytkowników materiały, są dostępne w wyróżnionym na czerwono linku [color=red]"Pliki"[/color].

Wpisywanie na forum informacji, pytań, propozycji itp odbywa się po kliknięciu "POST REPLY". Informacja o pojawieniu się nowej wypowiedzi na forum zostanie automatycznie przesłana na adresy mailowe osób zapisanych na to forum, o ile zaznaczyły "śledzenie odpowiedzi w tym temacie" w opcjach.

Ze względu na wszechobecne zaśmiecanie internetu zbędnymi informacjami, forum jest zamknięte. Chęć dołączenia oraz uwagi i propozycje dotyczące działania i organizacji forum proszę przesyłać na adres e-mail: fundacja@maszszanse.info

Życzę owocnego forumowania

Robert Porzak

Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Wyświetl posty z ostatnich:
Odpowiedz do tematu Strona 1 z 1
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach