SzukajFAQUżytkownicyGrupyPlikiZaloguj
Ten temat jest zablokowany bez możliwości zmiany postów lub pisania odpowiedzi Strona 1 z 1
Hobby jako poprawa funkcjonowania
Czy uprawiasz sporty?

tak 50% 50% ( 3 )
nie 50% 50% ( 3 )

Wszystkich Głosów : 6
Autor Wiadomość
Odpowiedz z cytatem
Post Hobby jako poprawa funkcjonowania 
Ciekawi mnie jakie macie hobby i czy ono pomaga Wam funkcjonować.
Pozdrawiam Violetta Olszak

Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Odpowiedz z cytatem
Ale czy uprawianie sportu to coś dobrego? Może to tylko moda? Po co właściwie mam ganiać z grupą posiadaczy kijków do nordic walking? Może lepiej śnieg odgarnę sąsiadom z chodnika?

Odpowiedz z cytatem
A ja tam preferuję działalnośc artystyczną - haftowanie, decoupage i inne takie. Sporty - tylko w formie spacerów, najlepiej z kimś. No i moje hobby-niehobby - namiętne czytanie książek - wycisza, uspakaja, odrywa myśli od tu i teraz, przenosi w inny świat, rozwija wyobraźnię. Chyba jestem zwolenniczką sportów aktywizujących umysł ;)

Odpowiedz z cytatem

Odpowiedz z cytatem
Zastanawiam się,czy hobby za które dostaję się pieniądze to nadal hobby,czy już praca?

Odpowiedz z cytatem
Ja jednak wolę sport To moje hobby Szczególnie nordic walking Odkąd biegam z tymi kijkami mam lepszą kondycje i wiecej siły do pracy:)

Odpowiedz z cytatem
REWELACYJNIE BYŁOBY GDYBY SIĘ MIAŁO PRACĘ, KTÓRA BYŁABY ZGODNA Z NASZYM HOBBY.

Odpowiedz z cytatem
Jeśli ktoś lubi ruch, to nawet odśnieżanie sobie lub sąsiadowi (chyba nas za to bardzo polubi i może się czasem zrewanżuje czymś dobrym?) lub basen lub szybki marsz lub rower (nawet stacjonarny przy tv) może być namiastką sportu. Mam wrażenie, że im zajmuję się bardziej obciążającymi psychicznie i emocjonalnie sprawami, tym bardziej potrzebuję sporej dawki ruchu i chętnie wyjeżdżam za miasto.

Ten temat jest zablokowany bez możliwości zmiany postów lub pisania odpowiedzi Strona 1 z 1