SzukajFAQUżytkownicyGrupyPlikiZaloguj
Ten temat jest zablokowany bez możliwości zmiany postów lub pisania odpowiedzi Strona 1 z 1
Byc jak Motyl(ek)
Autor Wiadomość
Odpowiedz z cytatem
Post Byc jak Motyl(ek) 
Anoreksja przez Internet - tanio, szybko i skutecznie: blogi Motylków, kluby Pro-ana - cenne wskazówki!!! Wszystko pod hasłem: "Quod me nutrit, me destruit - Co mnie żywi, niszczy mnie...". Co robic, żeby nie jeśc? Jakie brac tabletki, żeby schudnąc? Jakie wykonywac cwiczenia, zeby miec zgrabną sylwetkę? Motylki proszą o wsparcie specjalistów.

Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Odpowiedz z cytatem
Post Re: Byc jak Motyl(ek) 
[quote="Edyta Worobiej"]Co robic, żeby nie jeśc? [/quote]

Jest taki jeden sposb. Nie jesc.

Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Numer GG
Odpowiedz z cytatem
Zauważyłem, że zwykle motylki garną się do ciepła - syndrom braku miłości. I bardzo chcą doskonałości - syndrom perfekcjonizmu. Są też bardzo nieufne, nie wierzą w okazywaną im miłość oraz nie ufają opiniom innych na swój temat - zaburzenia percepcji.
Ja bym pomagał poczwarkom, zanim staną się idealnymi motylkami, ginącymi w paskudny sposób z wycieńczenia. Czyli trzeba zaczynać wcześnie. Później zostaje już tylko trudna i mało efektywna terapia. Bycie motylkiem, to groźna, nierzadko nieuleczalna choroba.

Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Ten temat jest zablokowany bez możliwości zmiany postów lub pisania odpowiedzi Strona 1 z 1